Korrupsiyaga qarshi kurash
Имя автора: nammitaqadmin
Yangilangan Konstitutsiya mamlakat, millat va xalq sifatida keyingi qadamlarimizni aniqlab olishimiz uchun g’oyat ahamiyatli masala, adolatli jamiyat qurish yo’lidagi ulkan qadamdir.
O‘zbekiston Respublikasining yangi tahrirdagi Konstitutsiyasi mazmun-mohiyati Yangi tahrirdagi O‘zbekiston Respublikasi Konstitutsiyasining asosiy prinsiplari, inson va fuqaroning asosiy huquqlari, erkinliklari va burchlari hamda jamiyat va shaxs masalalari
21.05.2024 yil kuni Namangan MYBX DM Bosh yuriskonsulti R.Shamsutdinova tomonidan muassasa xodimlariga O‘zbekiston Respublikasi 2024 yil 27 fevral kungi O‘RQ-915-sonli, 2024 yil 2 aprel kungi O‘RQ-923-sonli, 2024 yil 15 mart kungi O‘RQ-921-sonli Qonunlar mazmun-mohyati yuzasidan, qonun hujjatlariga kiritilgan o‘zgartirishlar va qo‘shimchalar haqida batafsil tushuntirish berilgan
21.05.2024 yil kuni Namangan MYBX DM Bosh yuriskonsulti R.Shamsutdinova tomonidan muassasa xodimlariga O‘zbekiston Respublikasi 2024 yil 27 fevral kungi O‘RQ-915-sonli, 2024 yil 2 aprel kungi O‘RQ-923-sonli, 2024 yil 15 mart kungi O‘RQ-921-sonli Qonunlar mazmun-mohyati yuzasidan, qonun hujjatlariga kiritilgan o‘zgartirishlar va qo‘shimchalar haqida batafsil tushuntirish berilgan. Bayon-11